Kompleksowe przeprowadzki

Witamy 
Firma przeprowadzkowa Przeprowadzki”MEBELKI” , założona w 2006 roku, wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów zainteresowanych profesjonalną organizacją usług w zakresie przeprowadzek. Nasza oferta dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i też firm, biur oraz instytucji 

Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki, a wyszkolona i wykwalifikowana ekipa z wieloletnim doświadczeniem wykonują każde, nawet nietypowe zlecenie. Pracownicy naszej firmy posiadają dużą wiedzę dotyczącą sposobu zabezpieczania i transportowania rzeczy. Udzielają wszelkich informacji związanych z zakresem wykonania każdego zlecenia.

Posiadamy samochody ciężarowe przystosowane fabrycznie do przewozu mebli. Posiadają wiele zabezpieczeń i udogodnień, znacznie usprawniających proces przeprowadzki. Ściany meblowozów wyłożone są wewnątrz wykładziną, która doskonale zabezpiecza meble przed uszkodzeniem. 

Nasza firma znana jest z rzetelności, dokładności i punktualności. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszego klienta. Gwarantujemy staranne wykonanie zlecenia i przede wszystkim Państwa satysfakcję z dokonania właściwego wyboru firmy przeprowadzkowej, jaką jest firma PRZEPROWADZKI „MEBELKI”

W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na solidność i jakość świadczonych przez nas usług. Naszym klientom daliśmy się poznać zarówno jako godny zaufania partner, jak i wykonawca wysokiej jakości usług w konkurencyjnych cenach

Mamy nadzieję, że oferty, które proponujemy, wzbudzą Państwa zainteresowanie, czego efektem będzie nawiązanie współpracy.