Galeria

Przeprowadzki „Mebelki” – najlepsze usługi przeprowadzkowe w Polsce

Od ponad 15 lat oferujemy szeroki pakiet usług, jeżeli chodzi o przeprowadzki Bolesławiec dla klientów prywatnych oraz firmowych. Działania wykonujemy na terenie Polski, ale oferujemy także transport mienia do krajów UE. Wystarczy zapoznać się z naszą ofertę, aby wejść do świata profesjonalnych przeprowadzek.

Prywatne przeprowadzki 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach domów prywatnych oraz mieszkań. Wiemy, jak dla Klientów ważne jest bezpieczeństwo transportu, brak uszkodzeń cennych mebli oraz spakowanych w kartonach rzeczy. Usługi realizowane są przez ekipę z dużym doświadczeniem oraz wiedzą. Cały proces przebiega szybki i bez stresu. Sprzęty i meble są bardzo dokładnie zabezpieczane, dlatego w czasie transportu nie ulegają uszkodzeniom.

Przeprowadzki z Niemiec do Polski

Przeprowadzka  Bolesławiec

Transport fortepianu na sesje zdjęciową

Nasze pojemniki przeprowadzkowe

Meblowóz 18m3

Meblowóz 25m3

przeprowadzki
Transport automatów vendingowych 

Schowki meblowe

Transport pianin 

Firmowe przeprowadzki Lubin

Przeprowadzka firmy jest dużym wyzwaniem logistycznym, którego z miłą chęcią się podejmiemy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zrealizować każdy z etapów szybko i sprawnie, bez zakłócania normalnej działalności Państwa firmy. Mamy na swoim koncie wiele przeprowadzek firmowych. Dokładnie wiemy, na jakie aspekty należy zwrócić baczną uwagę, jak przygotować plan działania. Świadczymy profesjonalne usługi przeprowadzkowe, którym zdecydowanie mogą Państwo zaufać.

Międzynarodowe przeprowadzki Jelenia Góra

W ramach naszej działalności realizujemy międzynarodowe przeprowadzki Żary. Oprócz transportu zakres naszych usług obejmuje również przygotowanie niezbędnej dokumentacji, czyli listów przewozowych, upoważnień i innych pozwalających na sprawne załatwienie kwestii celno-podatkowych. Na terenie całej UE przewozimy instrumenty muzyczne, sprzęty RTV i AGD, meble, a także pozostały asortyment mogący wzbogacić domy prywatne, jak i siedziby firm. Przeprowadzki Legnica są dzięki nam bezpieczne, szybkie i odbywają się bez żadnych uszkodzeń.

Najlepsza firma przeprowadzkowa w Polsce

Jeżeli chcą Państwo zdjąć z siebie stres związany ze zorganizowaniem przeprowadzki na terenie Polski lub jednego z europejskich krajów, zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Doświadczenie, wiedza orz niezbędne umiejętności pozwalają nam realizować usługi skrupulatnie, szybko i profesjonalnie. Warto polegać na najlepszych, a my do tego grona się zaliczamy.