Cennik

Firma Przeprowadzki „MEBELKI” to zaufany partner, jeżeli chodzi o przeprowadzki Żary. Działamy przejrzyście, proponujemy szeroki pakiet usług w stosunku do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dbamy przy tym o pełną przejrzystość cen. Jako nieliczni mamy na swojej stronie internetowej bieżący cennik wszystkich usług.

Uważamy, że oferta firmy powinna być klarowna i Klient powinien wiedzieć, na co wydaje swoje pieniądze. Zwiększa to zaufanie wobec nas. Cieszymy się z zadowolenia i miłych słów, jakie słyszymy od Państwa w trakcie przeprowadzki Zgorzelec.

U nas płacą Państwo za:

 • wykwalifikowany personel – pracownicy naszej firmy zadania wykonują sumiennie, z dużą starannością podchodzą do każdej realizacji. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia, aby zrealizować przeprowadzki Legnica w sposób profesjonalny;
 • wieloletnie doświadczenie – na swoim koncie mamy setki zrealizowanych przeprowadzek prywatnych oraz firmowych. Wypracowaliśmy standardy ułatwiające bezpieczną realizację zadań;
 • nowoczesną flotę pojazdów – Państwa własność jest transportowana wysokiej jakości samochodami przystosowanymi do świadczenia usług przeprowadzkowych.

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki Bolesławiec, dzięki którym nie muszą Państwo martwić się o żmudny proces, jakim jest transport kartonów oraz mebli. Zadbamy, aby do nowego miejsca dotarły bez żadnych uszkodzeń. Usługi realizujemy w bardzo dobrych cenach, konkurencyjnych wobec oferowanych przez inne firmy działające w tej samej branży.

Created with GIMP

Klienci korzystający z usług naszej firmy mają do wyboru dwie formy rozliczenia za usługę:

 1. Rozliczenie według stawek godzinowych – Klient za określoną stawkę może wynająć meblowóz lub meblowóz i ekipę tragarzy.
 2. Indywidualna wycena – ta opcja cieszy się popularnością w przypadku dużej przeprowadzki Lubin. Przyjeżdżamy do Klienta, sprawdzamy ilość asortymentu do przewiezienia i przygotowujemy realną wycenę naszych usług.

Na ostateczną cenę naszych usług wpływ ma wiele czynników:

 • ilość przewożonego dobytku,
 • odległość przeprowadzki Jelenia Góra,
 • konieczność zaopatrzenia Klienta w kartony,
 • stopień trudności przeprowadzki,
 • wysokość piętra załadunku i rozładunku,
 • obecność windy,
 • zakres demontażu i ponownego montażu mebli

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki mogą Państwo otrzymać od nas kompleksową wycenę usługi. Warto przemyśleć wszystkie potrzeby przed zgłoszeniem zapytania. Dzięki temu będziemy mogli bardzo dokładnie oszacować koszty i przygotować profesjonalny harmonogram prac.